Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

PRODUKTY / Dachówki bitumiczne

Tradycyjny WernerKlasyczny WernerDachówki bitumiczne Werner Janikowo to bardzo lekkie pokrycie, łatwe w montażu oraz nie wymagające specjalistycznych narzędzi. Powierzchnia górna dachówek bitumicznych pokryta jest naturalnym ceramizowanym granulatem, który oprócz funkcji estetycznej chroni dachówkę przed destrukcyjnym działaniem promieni UV.

Powierzchnia spodnia dachówek bitumicznych wykończona jest folią, której usuniecie odsłania masę bitumiczną o własnościach klejących
w podwyższonych temperaturach. Dachówki bitumiczne Werner Janikowo posiadają unikalną cechę, jaką jest podwójne klejenie – gwarantujące trwałość połaci dachowych.

 

Zasady ogólne:

 

- Montaż dachówek bitumicznych powinien odbywać się zgodnie z instrukcją producenta.

 

- W trakcie montażu dachówek bitumicznych należy chronić zawilgoceniem pozostałe warstwy dachu (deskowanie lub płyta OSB, warstwa podkładowa).

 

- Pokrycie jednej połaci dachudachówkami bitumicznymi zaleca się wykonać z jednej partii materiału.

 

- Różnice w odcieniu dachówek są naturalną cechą tego wyrobu i nie stanowią wady.

 

- Przed przystąpieniem do układania należy otworzyć min. 5 paczek dachówek i w trakcie układania pobierać dachówki naprzemiennie z każdej paczki w celu zniwelowania ewentualnych różnic w odcieniu posypki mineralnej.

 

- Podczas wysokich temperatur nie należy chodzić po ułożonych dachówkach.

 

- Nie należy układać dachówek w temperaturze poniżej 5°C.

 

- Nie należy układać dachówek na dachach o kącie nachylenia 15°. W przypadku poddaszy mieszkalnych zaleca sie stosowanie technologii ,,dachu wentylowanego".

 

- Firma WERNER JANIKOWO nie ponosi żadnej odpowiedzialności za problemy z produktem powstałe w wyniku jakichkolwiek odstępstw od instrukcji montażu.

 

Wymiary brytu Waga 1 m² Ilość m²
w paczce
Ilość brytów
w paczce
Ilość paczek na
palecie
Ilość m² na
palecie
Atest Higieniczny Instrukcja montażu Deklaracja Właściwości Użytkowych NRO
100 x 33 cm 11 kg 3 m² 21 szt. 36 szt. 108 m²

 

 

SZYBKI KONTAKT
JAK DO NAS DOJECHAĆ